Lista Startowa na etapy                                              2017-06-24 08:09:21
                        World Master Series - Mistrzostwa Polski
===Podkarpacki OZOS=======================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista Startowa na etapy: M12         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 JANOWSKI Filip           Ks Spójnia Warszaw   KSS       8080305  26.00  32.00       
  2 DAMMFELD Adam            UKS Lotna Zdzieszowi LOT       2037510  28.00  33.00       
  3 TOLOCH Eduard            Gigant Orienteeribg  GIG       2103762  30.00              
  4 TOLOCH Otakar            Gigant Orienteeribg  GIG       2103724  32.00              
 
Lista Startowa na etapy: M14         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 JACHEĆ Tomasz            UKS Lotna Zdzieszowi LOT       2037507  41.00  18.00       
  2 KOŁODZIEJCZYK Łukasz     UKS Kometa Gliwice   KOG       2026141  43.00  17.00       
  3 ZAPART Patryk            UKS Lotna Zdzieszowi LOT       1392572  45.00  19.00       
  4 Zrník Tomáš              Gigant Orienteeribg  GIG                47.00              
 
Lista Startowa na etapy: M17         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 BYRCZEK Jan              UKS Kometa Gliwice   KOG       8631672  24.00   7.00       
  2 OBSTOJ Adam              LUKS Azymek Zdzieszo AZY       1392571  26.00   6.00       
  3 OBSTOJ Piotr             UKS Lotna Zdzieszowi LOT       2036953  28.00   9.00       
  4 Tomasz Nitsch            UNTS Warszawa        UNT       8281200  30.00   3.00       
  5 HYLA Damian              LUKS Azymek Zdzieszo AZY       1394741  32.00  10.00       
  6 NIEBIELSKI Bartosz       UKS Falenica         FAW       1409316  34.00   2.00       
  7 PUDEŁEK Błażej           Górzanka Nawojowa Gó GNG        502210  36.00   8.00       
  8 SIKORSKI Marcin          LUKS Azymek Zdzieszo AZY       1394742  38.00   4.00       
  9 GIDEL Samuel             UKS Lotna Zdzieszowi LOT       2037505  40.00   5.00       
 
Lista Startowa na etapy: M21         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 SKORUPA Mariusz          Górzanka Nawojowa Gó GNG       4612264   0.00   1.00       
  2 TOMASHEVSKII Eduard      UKS Falenica         FAW       2075544   2.00   6.00       
  3 JASKUŁA Kornel           Stowarzyszenie Team  STS       1409326   4.00   7.00       
  4 Krystian Jakubek         Mitutoyo AZS Wratisl MIT       8636521   6.00   5.00       
  5 NOWAK Bartosz            UKS Falenica         FAW       1409356   8.00   2.00       
  6 SŁOMKA Paweł             Niezrzeszony Śląsk   NSL                10.00   4.00       
  7 GALICZ Karol             BKS Wataha Warszawa  WAT       7771986  12.00   0.00       
  8 JAROSZEK Jakub           Stowarzyszenie Team  STS       7899987  14.00   3.00       
  9 NIEBIELSKI Bartosz       UKS Falenica         FAW       1409316  16.00              
 
Lista Startowa na etapy: M40         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomasz Nitsch            UNTS Warszawa        UNT       8022971  23.00  22.00       
  2 GORCZYCA Jacek           KS Hades             KSH       2067843  25.00  21.00       
  3 BERGIER Tomasz           WKS Wawel            K30       9102728  27.00  23.00       
  4 WRONIAK Adam             Stowarzyszenie Team  STS       1221169  29.00  24.00       
  5 NIEBIELSKI Bartosz       UKS Falenica         FAW                       25.00       
  6 Huster Mark              Germany              GER        897324  33.00  26.00       
 
Lista Startowa na etapy: M45         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Simmonds Peter           GB MTBO Masters Team GRB       8191170  35.00  28.00       
  2 Stodgell Mark            GB MTBO Masters Team GRB        532906  37.00  29.00       
  3 Zrník Tomáš              Gigant Orienteeribg  GIG       1398988  39.00              
  4 Toloch Alexandr          Gigant Orienteeribg  GIG       2051543  41.00              
  5 Sturm Michael            Germany              GER        895138  43.00              
 
Lista Startowa na etapy: M50         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Conn Andy                GB MTBO Masters Team GRB        651111   9.00  34.00       
  2 Lorang François          CO COLMAR            COC       8260264  11.00  33.00       
  3 Stockmayer Manfred       HSV OL Wiener Neusta AUT       8631100  13.00  35.00       
  4 NIESSNER Piotr           WKS Wawel            K30       2057145  15.00  31.00       
  5 JANOWSKI Piotr           Ks Spójnia Warszaw   KSS       8280665  17.00  30.00       
  6 ZDANOWICZ Jan            UKS Kometa Gliwice   KOG        889674  19.00  32.00       
  7 SKORUPA Stanisław        MUKS Gliwice         GLI        428772  21.00  29.00       
 
Lista Startowa na etapy: M55         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mets Miklós              Hungary              HUN       7610506   1.00  37.00       
  2 Dawson Keith             GB MTBO Masters Team GRB       7107107   3.00  38.00       
  3 Jankó Tamás              Hungary              HUN       7580930   5.00  39.00       
  4 Heinrich Peter           Germany              GER       9005663   7.00              
 
Lista Startowa na etapy: M60         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 SERGEJ Sonnenberg        Osnabrück TB         OTB       8629992   0.00              
  2 PARFIANOWICZ Ludomir     UNTS Warszawa        UNT        505092   2.00  17.00       
  3 Rawden John              GB MTBO Masters Team GRB       9200552   4.00  24.00       
  4 JANOWSKI Konrad          Ks Spójnia Warszaw   KSS       9080017   6.00  23.00       
  5 Männel Harald            OL-Team Wehrsdorf    OLT       1111255   8.00  25.00       
  6 GRABOWICZ Andrzej        WKS Wawel            K30        886327  10.00  19.00       
  7 JASKUŁA Wacław           Stowarzyszenie Team  STS                12.00  16.00       
  8 WŁODARCZYK  Michał       KS Artemis           KSA       2053628  14.00  21.00       
  9 KROCHMAL Andrzej         Ks Spójnia Warszaw   KSS       9040156  16.00  20.00       
 10 SKONIECZNY Andrzej       Indywidualnie        IND                       18.00       
 11 KRUCZEK Stanislaw        WKS Wawel            K30         54021  18.00  22.00       
 12 Sonnenberg SERGEJ        Germany              GER                20.00              
 
Lista Startowa na etapy: M70         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 DURA Kazimierz           Śląsk Wrocław        SWR         54119  22.00  27.00       
  2 Privett Leigh            Australia            AUS       9101688  24.00              
 
Lista Startowa na etapy: OPEN        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 HYJEK Adam               LUKS Azymek Zdzieszo AZY       1394744  33.00  46.00       
  2 SKONIECZNY Andrzej       Indywidualnie        IND       1401456  35.00              
  3 OLESZEK Maciej           UKS Lotna Zdzieszowi LOT       2036951  37.00  44.00       
  4 WISNIEWSKI  Sylwester    Wroclaw              INW        888669  39.00  45.00       
 
Lista Startowa na etapy: W12         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 NIESSNER Pola            WKS Wawel            K30       8635047  20.00  16.00       
 
Lista Startowa na etapy: W14         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 ŁUKASIK Aleksandra       UKS Lotna Zdzieszowi LOT       2036950  27.00  40.00       
  2 OLEŚNIEWICZ Nina         LUKS Azymek Zdzieszo AZY       1392576  29.00  41.00       
  3 BURAK Natalia            UKS Lotna Zdzieszowi LOT       2036952  31.00  42.00       
  4 Chamraďa Natali          Gigant Orienteeribg  GIG       2069080  33.00              
 
Lista Startowa na etapy: W17         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 DAMMFELD Karolina        LUKS Azymek Zdzieszo AZY       1394733   5.00  14.00       
  2 NYGA Julia               UKS Kometa Gliwice   KOG       2021373   7.00  13.00       
  3 OGRODNIK Magdalena       LUKS Azymek Zdzieszo AZY       1392590   9.00  10.00       
  4 SKORUPA Maja             Górzanka Nawojowa Gó GNG        428775  11.00   9.00       
  5 SULIKOWSKA Weronika      LUKS Azymek Zdzieszo AZY       1392586  13.00  12.00       
  6 POLEWKA Aleksandra       UKS Kometa Gliwice   KOG        682424  15.00  11.00       
  7 ŁAKOMSKA Aleksandra      LUKS Azymek Zdzieszo AZY       1392575  17.00  15.00       
 
Lista Startowa na etapy: W21         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 KAMIŃSKA Anna            KU AZS WAT Warszawa  AZS       2016319   1.00   0.00       
  2 KAJZER Monika            PUKS Młode Orły      MLO       7200389   3.00   1.00       
 
Lista Startowa na etapy: W40         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 DURA Magdalena           Śląsk Wrocław        SWR        501432  34.00  42.00       
  2 BUGAJ Teresa             WKS Wawel            K30       2114867  36.00  40.00       
  3 BOGUCKA JAROSZEK Anna    Stowarzyszenie Team  STS        607807  38.00  41.00       
  4 Michálková Alice         Gigant Orienteeribg  GIG       2011792  40.00              
  5 Chmelíková Michaela      Gigant Orienteeribg  GIG       2103762  42.00              
 
Lista Startowa na etapy: W50         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanley Karena            GB MTBO Masters Team GRB        981000  19.00  36.00       
  2 MALKOVA Elena            Germany              GER       7201230  21.00              
  3 Kröber Andrea            OL-Team Wehrsdorf    OLT       1965216  23.00  37.00       
 
Lista Startowa na etapy: W55         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Somers Cocks Charlie     GB MTBO Masters Team GRB       8012595  25.00  39.00